Ankara Su Tesisatçısı


Ankara Su Tesisatçısı
2020-10-08

Ankara Su Tesisatçısı

Ev ve iş yerlerinde meydana gelen her türlü su tesisat işlerinde uzman kadromuzla sizlere 7/24 hizmet veriyoruz. Son sistem cihazlar kullanan ekibimiz su kaçağı tamiri ve tadilatı konusunda noktasal tespit yapmakta.

Kırmadan Su Kaçağı Tespiti

En sık karşılaşılan sorunların başında gelen su kaçakları evler ve iş yerleri için çok ciddi sorunların oluşmasına neden oluyor. Kaçağın yerinin tam olarak bulunması için eski yöntemler ki bunları kullanan tesisatçılar hala mevcut, ilgili bölgelerin kırılmasını gerektiriyordu. Biz, sahip olduğumuz Avrupa’dan ithal cihazlar ile su kaçağı tespitinde termal kameralar kullanıyoruz ve kaçağın yeri noktasal olarak tespit ediyoruz. Ankara su tesisatçısı olarak yılların verdiği tecrübe ile en uygun fiyatlar dahilinde hizmet veriyoruz.

Petek Temizliği Faturalarınızı Azaltıyor!

Kış aylarının yaklaşmasıyla beraber petek temizleme işlemlerinin yapılmasına başlandı. Radyatör temizliği sayesinde ısısal olarak büyük kar edebileceğinizi unutmayın. Peteklerin içinde biriken tortular ısının yayılmasını engellediği gibi fazla doğal gaz tüketimine gebe olmaktadır. Fazla doğal gaz karşılığında peteklerin bölgesel olarak bazı kısımlarının ısınmadığı için sıcaklık sorunu yaşarsınız. Özel petek temizleme cihazlarımız ile kısa sürede tüm sisteminizi temizliyoruz. Isı kaybını sıfıra indiriyoruz ve keyifli, sıcak bir kış geçirmenizi garanti ediyoruz.

Lavabo ve Banyo Kaçakları Nasıl Tamir Edilir?

Banyo sistemlerinde borular genellikle fayansların altında dolaşmaktadır. Bu boruların eskimesi vb. nedenlerle çatlaklar ve delikler meydana gelebilir. Tabanda biriken su rutubet ve nem yapabilir. Öyle ki bu durumların fark edilmesi uzun süre alabilmekte. Peki nasıl anlaşılır?

  • Lavabo etrafında veya banyo tabanında oluşan su birikintileri
  • Su faturasının normalden fazla gelmesi
  • Su akışı halindeyken borulardan ses gelmesi.

Gibi ipuçlarını takip edebilirsiniz.

Banyo su kaçağı bulma işlemlerinde tabanda oluşan kaçağı bulmak için yine bölgesel tarama yapıp küçük bir çalışma alanı oluşturduktan sonra kaçağın oluştuğu boruyu tamir etmekteyiz. Borularda oluşan kaçaklar ise yine özel cihazlarımız ve uzman ekibimiz ile giderilmektedir.

Su Tesisat Tamiri

Ankara su tesisatçısı arayan müşterilerimiz bizlere günün her saatinde ulaşabilir. Uzman ekip ve son sistem cihazlar ile kısa sürede sorununuzu çözüyoruz. Kırmadan dökmeden su kaçağı tespiti için göreve hazırız.

 

Sayfamızı Paylaşın
Etiketler: kaçak bulma