Robotlu Pimaş Açma


Robotlu Pimaş Açma
2020-10-08

Robotlu Pimaş Açma

Robotlu Pimaş Açma

 

Atık su borusu gider tıkanıklığını gözünüzde büyütmeyin. Gider açıcı makine ile tesisattaki tıkalı olan boruyu açıyoruz. Ustalarımız boru içlerini yağ ve diğer kalıntılardan robot makine ile arındırırlar. Tıkalı pis su boru hatlarında alacağınız profesyonel yardım ile yaşamınızı daha kolay hale getirebilirsiniz. Tıkanıklık problemini kendi yöntemlerinizle açmak her zaman geçerli bir yöntem olmayabilir. Bu nedenle sizde tıkanıklık açma firması olarak bir telefonla bize ulaşabilirsiniz. Size her zaman modern ve üstün kaliteli hizmet vermeye hazırız. Kırmadan tıkalı pimaş boru açma makinesi ile lavabo, tuvalet, klozet giderlerinde tıkanıklık açma işlemini gerçekleştiriyoruz.


Tıkalı Pimaş borularda tuvaletinizin yada banyonuzun herhangi bir yeri kırılmadan tıkanıklık açma hizmetini sağlıyoruz. Tuvaletin pimaşına atılan bez, tuvalet kağıdı v.s. gibi yabancı cisimleri makine ile dışarı çıkarıp açıyoruz. Robotu tuvaletin piamşından gönderiyoruz tıkalı olan bölgeye kadar rahat gider. Tıkanmış bölgeye gelince makine zorlanmaya başlar, tam o sırada makinenin sarma aparatı pimaşın tıkanmasına sebep olan maddeyi ya parçalar. Yada çıkarıp geri getirir. Bu işlem ortalama yarım saat ile iki saat arasında değişir. Ana pimaş borularında tıkanıklık açma zordur. Ana gider borularda pimaşın tıkanması genelde tesisatın yanlış çekilmesinden ortaya çıkar. Bu yüzden tesisatlarınızı inşaat zamanında çektirirken olabilidiğikadar geniş çapta pimaşla çektirin ki tıkanmasın. 

 


Pimaşın suyu çekildikten sonra açma işlemi bitmez. Sonrasında ne yapıyoruz işte firmamızın farkı orada belli oluyor, pimaş boruya kamera gönderiyoruz acaba tıkanıklık tam açıldımı ? Ya açılmadıysa! o zaman ne yapıyoruz. Kamera problemli sıkıntılı yerden yüzeye sinyal gönderir. Dedektörlü kamerayla sıkıntılı yerin resmini çekeriz. Sonrasında tam o pimaşın probleminin yerini buluruz. Tam nokta atışı yapan kamera profesyonel firmalarca kullanılır

Sayfamızı Paylaşın
Etiketler: