Su Kaçağı Tespiti | Kırmadan Cihazla Su Kaçağı Tespiti


Su Kaçağı Tespiti | Kırmadan Cihazla Su Kaçağı Tespiti
2020-10-08

Su Kaçağı Tespiti | Kırmadan Cihazla Su Kaçağı Tespiti

Su Kaçağı Tespiti

Evinizin veya iş yerinizin su kaçağı tespiti için özel akustik cihazlar aynı zamanda termal kameralı sistemler kullanılmaktadır. Cizazla su kaçağı tespiti, kaçağın yerinin tespit edilmesini 15 dakikadan az bir süreye, kaçağın onarımını ise kırma ve dökme işlemi yapmadan profesyonel bir şekilde tamamlamaktayız. Profesyonel ekibimiz bu aşamada sizlere garanti vermektedir, su kaçağının bulunamaması durumunda ücret alınmayacaktır…

15 Dakikada Su Kaçağı Tespiti!

Global teknolojinin sağladığı hız ve konfordan faydalanarak, öncelikle kırma ve dökme işlemi yapmadan su kaçağının yeri tespit edebilmek için son çıkan ekipmanları kullanıyoruz. Su kaçağı tespiti için özel  bir tesisat ekibi adresinize gelerek, su borularının bulunduğu noktada akustik cihazlarla dinleme yapmaktadır. Bu dinleme suyun hangi hızla ve yoğunlukla nereden geldiğini tespit etmek için en iyi yöntemdir. Dinleme bittikten sonra, boru ve duvar çatlaklarının olduğu bölümden termal kameralarla izleme yapılabilmektedir, bu işlemle birlikte su kaçağının neden ve nereden kaynaklandığı % 100 tespit edilerek 15 dakikanın sonunda onarım işlemine başlanacaktır.

Akustik Cihazlarla Su Kaçağı Tespiti

Özellikle sıva altı su kaçağı tespiti ve yeraltı suları için kullanılmakta olan akustik cihaz sistemi, evinizin veya iş yerinizin duvarlarına zarar vermeden yapılan bir işlemdir. Eski yöntemlerde su kaçağının nereden kaynaklandığını anlayabilmek için bütün boru tesisatını sökmek gerekebiliyorken, günümüz teknolojisinde eğitim almış ve uzmanlaşmış ekip sayesinde 15 dakikada dinleme yaparak sorunun nereden kaynaklandığı anında anlayabiliyoruz. Bunun için profesyonel, kusursuz bir hizmet verilerek duvarlardaki nem, ortamdaki rutubet kaynaklı bütün su kaçakları giderilebiliyoruz.

% 100 Garantili Tesisat Sistemi

Evinizin veya iş yerinizin banyo su kaçağı tespiti için özel cihazlar kullanırız. Ancak su kaçağı bulunamadığı takdirde, ücret alınmayacaktır; aynı zamanda başka bir tesisat problemiyle karşılanılırsa size danışmadan işlem yapılmayacaktır. Yaşam alanınız ve iş yerinizde mutfak, banyo ve tuvaletten kaynaklanan arızaların onarılması için profesyonel bir ekiple birlikte adresinize gelinerek, süreç takibe alınacak ve sorunun % 100 giderilmesi için gerekli bütün işlemler yapılacaktır. Bu aşamada kırma ve dökme yapılmadan, kullanım alanlarınız kirletilmeden ev sahiplerine zahmet vermeden tamir yapılacaktır.

Kırma Ve Dökme Olmadan Su Kaçağı Tesisatı

Yeraltı su kaçağı tespiti için kullanılmakta olan özel cihazlarla, özellikle atık suların veya içme sularnın borularında yıpranmalar tespit edilebilir. Uzun süre kullanılmakta olan bu alanlarda, zamanla aşınmalar başlar ve borular delinebilir. Özellikle tamir aşamasında termal kameralar kullanılarak, suyun yoğun olduğu alana yönelik işlem yapılmaktadır. Kusurlu olan boru çıkartılarak yerine yeni boru takılabilir veya tesisat sistemi baştan sona yenilenebilir. Bu işlemler için öncelikle su kaçağının nedenlerinin araştırılması çok önemli olduğu gibi özel cihazlarla boşuna zamanınız harcanmadan profesyonel bir işlem yerine getirilecektir. Ev ve iş yerleriniz için profeysonel bir destek almak istiyorsanız firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Atık Su Kaçağı Tespiti Hizmeti

İçme suyunun atık suya ya da tam tersi durumlara neden olmaması için tesisat sisteminizin düzenli olarak kontrol edilmesini ve tahribat derecelerinin neler olduğunu öğrenmenizi tavsiye ederiz. Atık su kaçağı tespiti için kullanılmakta olan cihazlar, kısa zamanda problemin ortadan kaldırılmasını sağlayacak aynı zamanda atıkların geldiği alanlar, mutfak su kaçağı tespiti ve benzeri durumlarda test edilecektir. Düzenli kontrollerle tesisat sisteminizin yüksek maliyetli hasarlardan korunmasını sağlarsınız.

Su Kaçağına Karşı % 100 Profesyonel Çözüm

Su kaçağı tespiti için büyük bir donanıma sahip olan firmamız, mutfak, banyo, yeraltı ve atık su tespitinin yanı sıra havuz su kaçağı tespiti de yapılmaktadır. Suyun yoğun olarak kullanıldığı alanlar dışında eski yapıların tesisat sisteminden kaynaklı kusurların giderilmesi için firmamıza başvuru yapabilirsiniz.

Dikkat! Su Akar Yolunu Bulur, Bu Yol Oturma Odanıza Çıkabilir!

Tedbirinizi Alın! Yüksek Su Faturalarından Kurtulun!

 

Sayfamızı Paylaşın
Etiketler: Su Kaçak Tespiti